View Single Post
Stary 12-08-2008, 12:25   #10
azet
ford::professional
 
Avatar azet
 
Zarejestrowany: 21-12-2007
Skąd: Konin
Model: mondeo mk IV
Silnik: 1,6
Rocznik: mikołaj '07
Postów: 1,397
Domyślnie Re: [ Mk- I II III IV ]-mycie,renowacja,konserwacja lakieru

Cytat:
Napisał BearM
Cytat:
a mi jak narazie, sprawia przyjemność wywoskowanie mondziaka raz-dwa razy w miesiącu, , no i mam czas na takie zabawy
Zależy kto co lubi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ty lubisz wywoskować na błysk swoje autko- ja z kolei myć i pucować je :fcp29

[quote:18zssxkd]samochód pewnie musiałby być nie myty przez te 3 lata, bo te wszystkie szampony przecież maja za zadanie umyć wszelki brud więc i tę powłokę z czasem wymyją
Jestem tylko przeciętnym użytkownikiem auta i z chemii miałem tylko "mocną czwórkę" ale wydaje mi się że szampony samochodowe nie są aż tak agresywne dla powierzchni. Przecież na podobnej zasadzie działają różnego rodzaju płyny do naczyń (nie mówiąc o środkach do zmywarek) które jednak nie powoduję że zastawę stołową trzeba po roku- dwóch wywalić do kosza.

Ale i tak cała prawda wyjdzie w praniu. Zobaczymy jak powłoka na moim autku będzie wyglądała za kilka miesięcy. Będzie OK- pochwalę, zacznie się dziać coś źle- oczywiście to napiszę.

PZDR

Michał[/quote:18zssxkd]
no ja myślę że to pucowanie i mycie to razem z woskowaniem lubię. :fcp29 i niewpadajmy w skrajność, napewno taka ochrona lakieru nie jest dla picu, ,napewno jest lepsza od środków które można kupić w supemarketach, i napewno swoje robi z lakierem na plus,
nic nie będzie się działo złego, najwyżej możesz stwierdzić, na jak długo to wystarczyło, sam jestem ciekaw, a może i 3 lata wytrzyma ( w te 3 lata to nie wierzę) ale przez jakiś czas napewno :fcp29
__________________
azet jest offline   Odpowiedź z Cytatem