View Single Post
Stary 14-11-2022, 16:59   #2700
Nikelajer
ford::average
 
Zarejestrowany: 29-07-2021
Model: Kuga Mk3 ST Line MY2022
Silnik: 1.5 Ecoboost
Rocznik: 2021
Postów: 53
Domyślnie Odp: Odbiór auta i spostrzeżenia eksploatacyjne

Cytat:
Napisał Adam_BG Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Po zaktualizowaniu Sync3 do najnowszej wersji, wydaje mi się ze o wiele płynniej pracuje cały system. Wi-fi się blokuje, nie mogę go wyłączyć albo znaleźć sieci. Zobaczymy jak będzie działał po wgraniu nowych map, jak narazie mam problem z upload-em plików instalacyjnych na stronie Ford-a.
Też jedyne co mi się rzuciło w oczy to płynność działania. I tyle.. z plikami problemów akurat nie miałem ale na zagranicznym forum dużo osób o tym wspominało. Mapy też już zaktualizowałem ale z tego akurat rzadko korzystam bo jesli już to google maps odpalone.
Ale ale- za to po kilku miesiącach zaczął mi start stop działać. I już wiem czego może to być przyczyna. Otóż z uwagi na to, że aktualizowałem mapy to ostatnią trasę 300km zrobiłem bez podłączonego telefonu. No i chyba się akumulator doładował bo i i start/stop zaczęło działać, i dźwięki w aucie bardziej stereo.. No to jest przegięcie, że podpięty telefon na trasach tak zżera akumulator że ten się nie doładowuje Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nikelajer jest offline   Odpowiedź z Cytatem