Temat: [S-MAX 2006-2015] Czy mogę zamontować inne zegary?
View Single Post
Stary 03-01-2018, 22:20   #8
kalachan
ford::average
 
Zarejestrowany: 31-03-2010
Skąd: małopolska
Model: s-max
Silnik: 2,0
Rocznik: 2006
Postów: 76
Smile Odp: czy mogę zamontować inne zegary ?

Cytat:
Napisał Łukasz.ford Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
dziękuję za informacje , wyświetlacz jestem w stanie sam wymienić , tylko wcześnie miałem ekran przedzielony na pół , czasami z rana ( tylko jak było zimno ) świecił w całości do minuty od ruszenia, potem świecił tylko w połowie.
Na załączonym wyświetlaczu naciskaj ramkę dookoła wyświetlacza. Pojawienie się wskazań na wyświetlaczu to prawie pewne zimne luty na płycie ze
garów. Rozbierz wszystko po demontuj lub zasłoń wszystkie plastiki folią aluminiową nanieś dobrej jakości topnik, użyj HOTAIRA i może się udać. Dobra opalarka z regulacją temp. tez może być. Zakładam że wiesz o czym piszę.
Radzę nie składać wszystkiego tylko sprawdzić działanie i przejechać kawałek gasząc kilkakrotnie. Te czary sa potrzebne z uwagi na możliwe kłopoty z odpowiednim ułożeniem wskazówek. Bywa że pomimo staranności pokazują bzdury i trzeba je ponownie zdemontować cofnąć wałek silnika i nałożyć na zerową pozycję.
Zdarza się licznik z anglika za 100zł przekładasz tylko europejskie cyferblaty (ze swojego) . Problem pozostaje z licznikiem całkowitego przebiegu gdyż podaje w milach.
Pozostaje zakup conversa plusa i nawigacji jak wyżej za 3500zł do auta z 2006r.......Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez kalachan ; 04-01-2018 o 06:19
kalachan jest offline   Odpowiedź z Cytatem