Temat: [Transit 2014-2019] Czy ktoś już posiada nowy model ???
View Single Post
Stary 05-11-2014, 16:44   #146
Transolot
ford::average
 
Avatar Transolot
 
Zarejestrowany: 21-12-2011
Skąd: Stolica
Model: Transit MK5
Silnik: 2,5d motor 4FB
Rocznik: 1999
Postów: 131
Domyślnie Odp: Czy ktoś już posiada nowy model ???

Cytat:
Napisał wojtekjanus Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja jeszcze rozumiem kiedy ktoś grzeje ostro osobówką o sportowym akcencie (bo np lubi) - ale piłowanie na maksa komercyjnego samochodu, który przecież pracuje i ma zarabiać - tego nie rozumiem...
Powstaje w tym miejscu zasadnicze pytanie, czy piłowane są samochody "prywatne" czy >firmowe<.

Na zasadzie turbo padnie, korba wyjdzie bokiem? A co mnie to obchodzi, nie ja będę za to płacił Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. W takich wypadkach jedyne co może "hamować" kierowcę takiego cudzesa to normy paliwowe. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

W sumie to nie raz obserwuję na A2'ce jak lewym pasem mija mnie jakiś LKW lecąc właśnie te 150 km/h...i co ciekawe, w 90% są to wersje max długie i wysokie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ps. Osobiście dostawczakiem latam do 120 km/h... albo inaczej, długotrwale max 3 obr/min.
__________________
Youngtimer fun

Ostatnio edytowane przez Transolot ; 05-11-2014 o 16:46
Transolot jest offline   Odpowiedź z Cytatem