Temat: [Mondeo 2007-2014] 2.0 Ecoboost wymiana łańcucha rozrządu
View Single Post
Stary 22-09-2019, 10:44   #16
tom_3000
ford::average
 
Avatar tom_3000
 
Zarejestrowany: 04-11-2008
Skąd: Racibórz
Model: MK4 Ecoboost 240 KM PS
Silnik: 2.0 Ecoboost 240KM PS
Rocznik: 2012
Postów: 135
Domyślnie Odp: 2.0 Ecoboost wymiana łańcucha rozrządu

Cytat:
Napisał ferolo22 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No dobra a poza tym? pytam bo u znajomego sciągaliśmy koło przy 2.0 ecoboost i człowiek nie wiedział o takich kwiatkach że trzeba to ustawiać samochód pali bez problemu jeździ tylko czasem ma jakieś widzi misie i przy wciśnięciu gazu w opór wpada w tryb awaryjny i nie ciągnie powyżej 4 tyś obrotów wtedy kumpel lekko odejmuję nogę z gazu i idzie o końca dlatego tak gdybam czy to nie to koło może jest winne skoro nie ma żadnych błędów w komuterze
Nie koniecznie musi to być wina koła. U mnie wcześniej taki efekt dawał uszkodzony kolektor wydechowy, przy gwałtownym wciśnięciu gazu dławił się. Po wymianie na żeliwny i regeneracji turba wszystko jest ok.

Bump:
Cytat:
U mnie w 1.6 Ecoboost po wymianie rozrządu sporadycznie na zimnym silniku pojawiał się P0017 do czasu wykonania resetu wartości adaptacyjnych PCM przez ForScan.
niestety u mnie po resecie błąd powraca, jedynie co zauważyłem na plus że mam mniejsze spalanie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Muszę szukać dalej powodu tej sytuacji.
tom_3000 jest offline   Odpowiedź z Cytatem