View Single Post
Stary 21-05-2023, 13:40   #225
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,035
Domyślnie Odp: Mody dla Sync3 - "pudełko Damiana"

Została wydana nowa wersja modu do Sync3 do obsługi ‘pudełka Damiana’. Każdy otrzymał ją na maila.
Proszę sprawdzać folder 'spam' - z uwagi na długość listy dystrybucyjnej oraz załączony plik .zip, programy pocztowe mogą tego maila traktować jako 'podejrzanego o spamowanie'... Ja na to nie mam wpływu...

Zmiany dotyczą jedynie obsługi kamer (zarówno poprzez moduł IPMB jak i podłączonych przez wbudowany w CANbox przekaźnik).
Jeśli nie ma się przedniej kamery parkowania, to można tego modu nie wgrywać.

Mod wgrywa się bez żadnych dodatkowych operacji. Ten mod ‘przykrywa’ poprzednie wersje bez żadnej kontroli czy też jakichś komunikatów…

Koledze @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] przypominam, iż ma wgrany niestandardowy mod 'RVC on demand' a kod źródłowy 'moda Damiana' przygotowany jest pod standardowy (dostępny na fmods.net) ten mod. Musi sobie więc Kolega 'ogarnąć' tę sytuację we własnym zakresie...

Z kolei Kolega @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] podał błędny mail (lub ja mam go błędnie zapisany na liście odbiorców - na jedno wychodzi...). Możliwe też, że gmail jakoś "szczególnie" chroni Kolegę... W każdym razie dostałem w jego przypadku zwrotkę 'rejected', że mail nie jest dostarczony...
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM

Ostatnio edytowane przez tedi_k ; 21-05-2023 o 14:04
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem