Temat: [Mondeo 2000-2007] Mokro pod nogami kierowcy
View Single Post
Stary 03-11-2009, 12:44   #9
marcinkZG
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 09-06-2009
Skąd: Zielona Góra
Model: MKIII
Silnik: 2000
Rocznik: 2004
Postów: 2
Domyślnie Odp: Mokro pod nogami kierowcy

Cytat:
Napisał incognitus Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
lewbran moglbys zrobic jakas wyrazna fote tej operacji i wrzucic zanim potne swoje uszczelki na amen? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
podejrzewam ze u mnie woda zbiera sie podobnie gdzies z uszczelek bo drzwi byly robione i mozliwe ze cos zle jest spasowane.
--------------------------------------------------------------------------Witam, mój MK3 zalany już był 4 razy (miałem wymieniana szybę, próby ciśnieniowe -śmiech, nigdzie nie leciało - a jak deszcz to tylko w kaloszach). Byłem i w ASO i u magików co się niby znają ale nic nikt nie znalazł. Pojechałem więc jeszcze raz z mokrym do ASO i okazało się że znaleźli. Woda dostawała się przez tzw. otwór technologiczny. Są one zaklejone ale ten był odklejony (pierwszy w progu). Gościu nie miał pomysłu i coś tam wsadził i całość silikonem. Oczywiście silikon nie trzymał bo dał na mokre (nie wysuszył!!!!). Znowu zalało mnie!!! Więc sam się zabrałem za to. Średnica otworu 2cm i szukałem korka, najlepiej gumowego z rantem! I Znalazłem...wczoraj dla bezpieczeństwa posmarowałem silikonem. Teraz czekam na deszcz, ma padać. Życie zweryfikuje.
marcinkZG jest offline   Odpowiedź z Cytatem