View Single Post
Stary 17-03-2013, 10:45   #18
yarosyaros
ford::average
 
Avatar yarosyaros
 
Imię: Jarosław
Zarejestrowany: 03-12-2012
Skąd: Lublin
Model: FOCUS
Silnik: 1.8 TDCI
Rocznik: 2001
Postów: 197
Domyślnie Odp: 1.8 TDCi awaria wtrysków, wartości odchyleń

Cytat:
Napisał KruczeK Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Yaros, ty wiesz swoje, ja wiem swoje i się nie dogadamy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Powiem jeszcze raz, w MOIM aucie przelewały dwa wtryski po ok 80 ml w ciągu minuty. Jedynym objawem była nierównomierna praca na wolnych obrotach. Auto nie wywalało sprężynki. Dopiero jak przelewy osiągnęły ok 100 ml to samochód rzucił sprężynką i już więcej nie jeździłem, aż nie przyszły 4 nowe zaworki. Poza tym samochód po wywaleniu sprężynki już rano nie odpalił, a wcześniej palił, ale coraz ciężej. Od coraz cięższego palenia do zgonu przejechałem ok 200 km. Niestety przyczyny zajechania wtrysków w tak krótkim czasie nie stwierdzono.....
Sam sobie robiłeś wtryski??

Bump: Po drugie to przeczytaj ze zrozumieniem to co napisałem bo widzę że zdecydowanie tego nie rozumiesz, ale nie przejmuj się bo mówisz to co Ci powiedzieli na firmie zajmującej się regeneracją wtrysków, czyli tylko teoria a z praktyką nie masz nic do czynienia bo jeśli byś miał to nie napisał byś tego co napisałeś. Szkoda gadać. Pozdrawiam i życzę udanego pomagania innym, szkoda tylko że na kasę ich narazisz niepotrzebnie.
__________________
TDCI to ZŁO!!.
yarosyaros jest offline   Odpowiedź z Cytatem