View Single Post
Stary 08-09-2009, 21:10   #15
keisim
ford::professional
 
Avatar keisim
 
Zarejestrowany: 09-07-2007
Skąd: Śląsk
Model: BMW X3 F25 xDrive
Silnik: 2.0D 184KM
Rocznik: 2012.03
Postów: 1,018
Thumbs up Odp: Światła do jazdy dziennej

Cytat:
Napisał trtami Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...Nie mozna zaprogramowac swiateł porzadnie (tryb skandynawski w fordzie jest do du... ) !!!!
Trtami, mam 3-pozycyjny przełącznik świateł i bardzo sobie chwalę tryb skandynawski. Przy zakupie auta chcieli mi go włączyć ale odmówiłem... a potem sam poprosiłem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
* pozycji 0/OFF używam w dzień - świecą światła mijania, brak podświetlenia wnętrza i zegarów, jasność Convers+ na full
* pozycji 1 używam przy wjeżdżaniu na kanał, etc... generalnie gdy nie chcę oślepiać kogoś światłami mijania - świecą tylko światła pozycyjne, podświetlone wnętrze i zegary, Convers+ świeci z jasnością zadaną na pokrętle
- pozycji 2 używam po zmierzchu - świecą światła mijania, podświetlone wnętrze i zegary, Convers+ świeci z jasnością zadaną na pokrętle

Oprócz zwolnienia z pamiętania o każdorazowym włączeniu świateł tryb skandynawski załatwia problem regulacji jasności Convers+ : w dzień jasność jest na full a w nocy na takim poziomie jaki zadasz na pokrętle. Bez trybu skandynawskiego trzeba codziennie regulować...
__________________
BMW X3 xDrive20d F25 2012
Jaguar XJ Sovereign X300 4.0 1997
Ford Mondeo TitaniumX MK4 2.0 TDCi kombi 2007 - w 2012 zmienił właściciela
keisim jest offline   Odpowiedź z Cytatem