Temat: [Mondeo 2000-2007] wentylatory nie załączaja się
View Single Post
Stary 05-06-2012, 10:58   #1
JulkaS
ford::average
 
Avatar JulkaS
 
Imię: Julka
Zarejestrowany: 03-03-2011
Skąd: Gdynia
Model: FORD MONDEO MKIII 2.0TDCi
Silnik: 2.0TDCi
Rocznik: styczeń 2002
Postów: 98
Domyślnie wentylatory nie załączaja się

Witam.W moim autku przestały działać wentylatory.Poszperałam trochę po forum i dowiedziałam się co może być tego przyczyną ,ale po zastosowaniu paru rad nadal efekt zerowyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..Była upalona wtyczka od bezpiecznika termicznego,oraz przepalony bezpiecznik termiczny(pęknięty rezystor)To zostało naprawione.Sprawdzone przekaźniki,oraz bezpieczniki.Wszystko sprawne.Sprężarka załącza się ,słychać pykanie.Wentylatory podpięte na krótko ,załączają się ,czyli są sprawne.Klima świeżo nabita,odgrzybiona.A ja nadal prażę się w moim czarnym mondkuGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Może mają Panowie,bądź Panie.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum...jakąś podpowiedź,gdzie szukać przyczyny nie działających wentylatorków???Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Pozdrawiam

Ostatnio edytowane przez JulkaS ; 05-06-2012 o 11:05
JulkaS jest offline   Odpowiedź z Cytatem