Temat: [Focus 2004-2008] relingi 2005 kombi zamiennik
View Single Post
Stary 12-05-2013, 23:44   #5
Teisejas
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 26-03-2011
Skąd: Kraków
Model: Focus Mk3 Turnier
Silnik: 1.6 TDCi 115KM
Rocznik: 2011
Postów: 337
Domyślnie Odp: relingi 2005 kombi

Oj, Koledzy to naprawdę wcale nie jest tak ciężko znaleźć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Wpisujemy w google "bagażnik dachowy ford focus II kombi" i docieramy np. do takiego sklepu:
http://www.bagazniki.pl/pl/c/z-szyna-montazowa/1279 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Dokładanie rzecz ujmując to co mamy na dachu (foki przedflitowe) to listwy dachowe C-tarck (zastąpione po FL relingami). Czy to rozwiązanie jest tożsame z "T-profile" to szczerze mówiąc nie wiem, ale można to sprawdzić pytając na przykład w autoryzowanym punkcie sprzedaży Thule. Thule sprzedaje taki produkt jak Rapid 4700 T-profile i na pewno dysponuje listą kompatybilnych samochodów.
Jak w ubiegłym roku przymierzałem się do zakupu bagażnika (z czego nic nie wyszło bo fundusze musiałem przeznaczyć na dwumasę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.) to znalazłem kilka rozwiązań poniżej kwoty, którą życzą sobie w aso. Pamiętam, że potrzebne były adaptery, których przeznaczenie było definiowane poprzez model samochodu a nie jakiś typ rozwiązania. Dlatego wydaje mi się że c-track to raczej autorski wynalazek Forda.
Teisejas jest offline   Odpowiedź z Cytatem