View Single Post
Stary 20-06-2015, 20:25   #9
KFAJP
ford::beginner
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 26-11-2009
Skąd: Złotoryja/Spalding
Model: Mondeo kombi Mk1, i Transit 350 LWB Camper
Silnik: 1,8 PB i 2.4 d
Rocznik: 1993 i 2003
Postów: 37
Domyślnie Odp: Test wszystkich swiatel-przygasanie wszystkich w rytm kierunkowskazow

reszta zdjec
6-jedna wiazka rozdziela sie na dwie wtyczki i ponownie laczy sie i idzie na tyl, wiec to calosc tylnego oswietlenia
7 i 8 to odejscie z glownej wiazki idacej na tyl, ale do czego ta biala wtyczka to nie wiem
9 i 10 ta sama sytuacja co z 7 i 8 nie wiem do czego

I chyba na dzisiaj bede musial sie poddac, bo juz nie bede szukac tych 11 miejsc podlaczenia masy

Pozdrawiam

Bump:
Cytat:
Napisał wojtekjanus Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Daj spokój na razie ze wszystkimi masami - poszukaj lepiej miejsca podłączenia przewodów masowych od tylnych świateł. To one są najbardziej podejrzane.
Tyl juz podlaczylem bezposrednio pod rame. Jak wyjme mase calkowiecie z jednej lub drugiej tylnej lampy to jest wyrazna roznica, wiec niestety to nie tu jest problem

Bump:
Cytat:
Napisał wojtekjanus Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Jeżeli twórcy tego kampera zachowali fordowskie standardy, to szukaj czarnego przewodu w wiązce idącej od świateł i miejsca jego podłączenia do nadwozia.
Wiazki sa orginalne Fordowskie az do samego konca. Mozliwe ze musieli je przyciac aby dopasowac do samych lamp, ktore to mozliwe ze sa inne
na zdjeciu widac jeszcze naklejke na wiazce, a dodatkowo moje tymczasowe okablowanie idace od tylnych lamp do ramy
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg 6 dwie glowne obok siebie.jpg (80.9 KB, 12 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg 7 nie podlaczona.jpg (84.8 KB, 11 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg 8 nie podlaczona.jpg (84.9 KB, 13 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg 9 nie podlaczona.jpg (87.9 KB, 10 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg 10 nie podlaczona.jpg (83.5 KB, 12 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg IMG_2290.jpg (96.0 KB, 12 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg IMG_2289.jpg (86.0 KB, 14 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg IMG_2291.jpg (92.8 KB, 12 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg IMG_2292.jpg (94.1 KB, 10 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg IMG_2293.jpg (80.7 KB, 9 wyświetleń)
KFAJP jest offline   Odpowiedź z Cytatem