View Single Post
Stary 15-07-2013, 08:20   #6
pankrakus
ford::professional
 
Avatar pankrakus
 
Zarejestrowany: 18-06-2013
Skąd: Kraków
Model: Focus
Silnik: 1.6
Rocznik: 2003
Postów: 1,345
Domyślnie Odp: Nawigacja do wbudowania do deski roździelczej

Cytat:
Napisał dikileiden Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a dlaczego potrzebujesz extra navi , wybierasz się może na biegun południowy ?
a może mieszkasz na obszarze gdzie fabryczna navi nie ''działa''?
sorry ale szkoda mi było by dawać 4000zł tylko dlatego żeby mieć extra navi .

Bump:

To chyba ty wchodząc na to forum pytasz ?

Jakie mogę mieć pytanie do ciebie ?
-jakiego koloru jest twoje auto ??????
Witam

A może koledze przeszkadza to, że w fabrycznej nawi brak polskiego menu i polskiego lektora?

Kolejna kwestia - w fabrycznej nawi nie zmienisz programu nawigacyjnego, a wielu chciałoby mieć np. Automapę

Pomyślałeś o tym?!

Dlaczego masz taki lekceważący stosunek do kolegi? - naprawdę uważasz, że wiesz wszystko na każdy temat? - to nie Onet czy Interia gdzie każdemu się wydaje, że może dyskutować na każdy temat, bo na niczym się nie zna.

To, że Tobie szkoda 4000zł na rozbudowę audio, to raczej żaden argument

Cytat:
Napisał gal1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam

Poszukuje jakieś dobrej nawigacji, którą będę mógł wbudować do deski roździelczej. Teraz posiadam radio Sony bez zmieniarki płyt z 11-nastoma głośnikami. Rocznik Galaxy: 2010. Jeśli macie jeszcze jakieś pytania to proszę pytać. Budżet max. 4000zł.
Kolego - poczytaj w tym dziale - był nie jeden wątek o alternatywnych nawigacjach

np. tu jest wątek w którym są opinie o nawigacjach różnych firm
http://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=52214

szukając nawigacji należy sobie odpowiedzieć na kilka pytań
- czy jestem audiofilem czy mogę iść na kompromisy => koledzy często krytykują brzmienie alternatywnych nawigacji
- czy jestem skłonny używać wgranego programu czy chcę wgrać swój => często firmowe nawigacje mają konkretny program i nie zawsze jest możliwość zmiany programu nawigacyjnego
- czy zależy nam na funkcji bluetooth => "chinole" mają z tym problem
- czy planuję podpięcie kamery cofania i/lub czy planuję podpięcie dodatkowych monitorów => należy sprawdzić czy dane urządzenie ma taką opcję

Ja bym szukał urządzeń firm: Clarion, Pioneer, Zenec

pozdrawiam
pankrakus
__________________
-------------------------------------------------------------
katalog części online
Instrukcje obsługi PDF

Ostatnio edytowane przez pankrakus ; 15-07-2013 o 08:39
pankrakus jest offline   Odpowiedź z Cytatem