View Single Post
Stary 18-06-2015, 19:53   #2187
spychacz84
ford::average
 
Avatar spychacz84
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 27-07-2014
Skąd: Kraków
Model: Mondeo MK3 130KM oraz MK5 2016
Silnik: 2.0
Rocznik: 2006 oraz 2016
Postów: 53
Domyślnie Odp: komputer paliwowy dodanie opcji w benzynie i dieslu

Dzisiaj dotarły do mnie zegary aktywowane przez darian2168 generalnie wszystko gra jak należy! mam zegary z 2004 więc ruszyło wszystko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Wysłane w poniedziałek po 16:00 kurierem, wróciły do mnie w czwartek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. - też kurierem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Wysyłałem zegary bez szybki i tu moja rada - uważajcie na szpikulce blokujące wskazówki obrotomierza i prędkościomierza!! Mi w transporcie, wpadła do zegarów Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. problem jest taki, że obrotomierz wykonał ponad 1 obrót i w teście zegarów wariuje - zamyka obrotomierz skokowo. Pewnie wystarczyłoby odkręcenie o 1-2 obroty obrotomierza, ale nie chce mi się już przy tym kombinować i rozbierać całej deski.
Nawet przy szybkim przegazowaniu pracuje poprawnie strzałka obrotomierza.

Podsumowując polecam darian2168 ale uwaga na te małe bolczyki!!

Do demontażu zegarów i deski przyda się TORX 10

Pozdrawiam
spychacz84 jest offline   Odpowiedź z Cytatem