Temat: [Mondeo 2000-2007] jakiej firmy tarcze hamulcowe ,klocki
View Single Post
Stary 07-10-2010, 19:54   #80
stew66
ford::advanced
 
Avatar stew66
 
Imię: WR
Zarejestrowany: 09-04-2008
Skąd: Jastrzębie-Zdrój
Model: Ford Focus ST-Line
Silnik: 1.5 EcoBoost 150>195KM 340Nm
Rocznik: 2018/2019
Postów: 246
Domyślnie Odp: jakiej firmy tarcze hamulcowe ,klocki

Cytat:
Napisał Rijndael Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czyli co, to było Twoje jedyne ostre hamowanie z dużej prędkości, że tak to podkreślasz? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Zahamuj kilka razy pod rząd ze 150 i powtórz że to dobre tarcze. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Moim wystarczyło 15 km dynamicznej jazdy gaz/hamulec żeby nadawały się na śmietnik. I nie piszcie, że każde tarcze w ten sposób szlag trafi, bo zdarzyło się to u mnie wyłącznie Mikodom. Tarcze Mikody nie są może jakieś tragiczne, te gładkie pewnie ujdą, jak ktoś jeździ spokojnie. Natomiast Mikoda GT moim zdaniem jest pozbawiona sensu. Te tarcze wyglądają bojowo ale nie nadają się zupełnie do ostrej jazdy. Lepiej w tej cenie kupić dobre gładkie tarcze w stylu ATE czy Zimmermann.
Nie zgadzam się z tak krytyczną opinią na temat tarcz Mikody GT, ponieważ sam je używam. Mam na nich przejechane ok 6kkm, i jestem bardzo zadowolony, a lubię sobie pozwolić na dynamiczna jazdę, a co się z tym wiąże i z częstym hamowaniem. Owszem nie jest to górna półka, ale pisanie ze kupno ich jest pozbawione sensu, jest zbyt daleko idącym wnioskiem kolego "Rijndael". Znam gorsze tarcze w podobnej, albo i wyższej cenie.
stew66 jest offline