Temat: [Galaxy 1994-2000] Samodzielna wymiana nagrzewnicy
View Single Post
Stary 06-12-2011, 10:53   #12
piomich
ford::beginner
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 21-02-2011
Skąd: Pruszków
Model: Ford Galaxy
Silnik: DOHC 2.0 + LPG sekwencja
Rocznik: 1995
Postów: 18
Question Odp: Samodzielna wymiana nagrzewnicy

Cytat:
Napisał horse668 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wielkie dzięki za odzew.ad3. na niemieckim forum, jest podana taka alternatywa (przynajmniej tak to zrozumiałem), że nagrzewnicę, można wyjąć z obudowy, jak sie odkreci rurki w kabinie, druga śruba od łączenia rurek, jest pod rurkami.Jest pokazany taki patent, że można długim kluczem, czy śrubokrętem, odkręcic tą drugą śrubę, poprzez przepust między rurkami od strony komory silnika. Zrozumiałem, że ten patent ma na celu uniuknięcie odkrecania całej obudowy. Może nie skumałem tego dobrze. Ewentualnie czy ktoś mógłby to potwierdzić.
pozdrawiam horse
horse668 a masz może gdzieś link do tej niemieckiej strony, szukałem ale jakoś nie mogę znaleźć, mnie także czeka wymiana nagrzewnicy, (wciąż zaparowane szyby) i jeszcze jedno jaki długi klucz będzie potrzebny aby się tam dostać i rozkręcić rurki od nagrzewnicy?Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
piomich jest offline   Odpowiedź z Cytatem