Temat: [Mondeo 2007-2014] Jak wyłączyć airbag pasażera
View Single Post
Stary 16-01-2012, 07:30   #13
zbyl
ford::average
 
Avatar zbyl
 
Zarejestrowany: 05-11-2008
Skąd: Kraków
Model: Mondeo MK4 Titanium X
Silnik: 1.8 TDCi
Rocznik: 2008
Postów: 126
Domyślnie

Cytat:
Napisał corneliusab Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie w tej klasie samochodu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Tak sie w ogole zastanawiam po co ja wylaczac, przeciez mozna wozic dziecko przodem do kierunku jazdy na przednim fotelu z wlaczona poduszka.

Pozdrawiam
Jak masz małe dziecko to wozisz go tylem do kierunku jazdy. Dodatkowo przy dużym dziecku ja wolalbym żeby taka poducha mu w twarz nie wystrzelila.

Ja tam na razie woze dzieciaka na tylnim siedzeniu na środku kanapy. Uważam że to najbezpieczniejsze miejsce w aucie.

Cytat:
Napisał TOMGOL Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a po stronie pasażera nie było??
No właśnie z tego co wiem to maksymalna ilość poduszek jaka występowała w aucie to 7 sztuk - tak mi powiedział gość w ASO Forda.

Ostatnio edytowane przez Marek ; 16-01-2012 o 12:01 Powód: Regulamin pkt.21 i cytowanie całych poprzedzających postów
zbyl jest offline   Odpowiedź z Cytatem