View Single Post
Stary 09-02-2011, 15:01   #10
Flojd
ford::average
 
Zarejestrowany: 07-01-2011
Skąd: Bydgoszcz
Model: Galaxy
Silnik: AHU
Rocznik: '97
Postów: 51
Domyślnie Odp: Podświetlenie deski - jak wymienić spalone żaróweczki ?

Cytat:
Napisał arcisz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No to masz lekki problem. Wymieniałem i koniec konców zrobiłem ale trochę na okretkę.

Na poczatek musisz zdjąć cały podświetlany plastik. Trzyma się on wyłacznie na zatrzaskach. Ja lekko podważałem dolną część a następnie po "wyczepieniu" jej lekko podważałem górę. Nie idzie to od razu, i za drugim razem też wcale nie jest łatwiej. Trzeba trochę pokombinowac ale nie za mocno. Po kilku wygięciach, lekkim podważaniu w końcu samo jakoś odchodzi bez uszkodzeń.
Próbowałem... Za konia nie idzie tego zdjąć. Podważałem od dołu, wyskoczyły dolne zatrzaski bez problemu, ale z górą to masakra jest! Ni me ni be, tysiące sposobów, chyba nawet połamałem jedno żeberko między pokrętłami (nie widać nawet, ale jest)... Macie może pomysł jak to zrobić?
Edit:
Uporałem się!... Podważyłem to od tyłu (włożyłem śrubokręt od dołu). Teraz problem jest z żarówką, wyjąłem tylko ją, oprawka plastikowa została... Zabawy pełno.

Ostatnio edytowane przez Flojd ; 09-02-2011 o 16:05
Flojd jest offline   Odpowiedź z Cytatem