View Single Post
Stary 15-01-2010, 18:21   #9
emare37
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 23-08-2006
Skąd: raj
Model: 4 kółka
Silnik: 21KM
Rocznik: 1925
Postów: 235
Domyślnie Odp: 1,4 benz. 80 KM - da się tym jeździć?

Cytat:
Napisał tomiscorpio Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ja takiego fusiona ujezdzalem w sluzbowce troche , to powiem ze 180 licznikowe to taki maks maksow byl. vmax przewidziany 163km/h wiec te 190 to ja tam watpie.

A ze tym jezdzilem to powiem na miescie nie jest zle , ale na trasie,,,,nie przesadzajmy tak jak kolega co on tam na trasie nie robil Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

A vmax to tam porywajacy nie bedzie ze wzgledu na aerodynamike auta.


Ale ogolnie jakos to na forach jest ze im mniejszy silnik tym wiekszego ma vmaxa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
znajomy uno 0.9 w 5 osob i gazie tez 190 jechal Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. a jak ja jechalem to jakos 130 i wiecej nie chcial Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jvc no wiem ze zartGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Sam przyznales ze 180 poleci wiec i te 190 wyciagnalem za nowosci mowie jak wskazywal licznik teraz po 103 tys. to nie wiem czy 180 wycisne..170 jechalem ostatnio do lodzi za vw ale nic wiecej. A male auta sa sprytne takie seicento spod swiatel mnie zostawia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. no chyba ze dmuchne w szybe Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Wiec jak mowisz ze z kolesiem pojechales 130 i nic wiecej to moze za duzo wazysz i to uno zdechlo hyhy

Ostatnio edytowane przez emare37 ; 15-01-2010 o 18:24
emare37 jest offline   Odpowiedź z Cytatem