View Single Post
Stary 02-10-2014, 19:40   #4008
Mariusz
ford::professional
 
Avatar Mariusz
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 19-08-2008
Skąd: Blachownia
Model: Mondeo Mk3-DENSO
Silnik: 2.O TDCi 115/156KM, 299/377Nm 'by Heko.
Rocznik: VII/2OO5 Sedan
Postów: 1,942
Domyślnie Odp: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Cytat:
Napisał Zizzy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
czy wystarczy podpiąć inny czytnik DVD i będzie działaćGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Nie będzie konfliktu nr seryjnych czy innych przebojów. Aha, na aukcjach są napędy z nr produktu 4M5T...AE i ...AG, a mój jest ...AFGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Nie będzie z tym problemówGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wystarczy podpiąć czytnik o numerze jednym z poniższych z załącznika nr1. Zauważ, że nr jego to de fakto data produkcji od-do. Niczym w sensie funkcjonalności w/w nie różnią się. Jedynym problemem po spięciu wszystkiego razem jest fakt, że pojawi się komunikat o niezgodności VIN-ów w DVD i wyświetlaczu. IDS/WDS-em należy napędowi przypisać ten sam nr VIN co wyświetlaczowi. Druga możliwość, to wejść w menu serwisowe i przycisnąć button VIN UNLOCKING. Należy to jednak robić każdorazowo po włączeniu radia/navi/CD. Jest to zatem irytujące, zatem lepiej raz przypisać zgodny VIN do napędu DVD.

Cytat:
Napisał Zizzy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy można zamontować cały panel radia z CD z Focusa innego niż wyposażenie z ekranem dotykowym - czy osprzęt media u wszystkich Focus'ów 05-11 działą na tym napędzie w schowku - ktoś kombinował z podmianą z ekranu dotyk. na radio seryjne (muszę znać alternatywyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.)?
Możesz dokonać downgrade radia i w tym wypadku napęd DVD ze schowka potrzebny Ci nie będzie. Drugą dość istotną sprawą jest dopasowanie nowego/innego radia wymiarami do otworu po Denso. Następna to kwestia przycisków od sterowania klimy, które są wkomponowane w całość w Denso, choć to jest także do przerobienia. Wszystko jednak wymaga sporo czasu, chęci, umiejętności i "rzeźby".


Zizzy, jeszcze coś mi przyszło do głowy. Czy masz w Foczce moduł BT lub BT/VC. Jeśli tak, to go odłącz i sprawdź wtedy działanie całego kombajnu. Czytałem już tutaj w temacie o problemach z blokowaniem się wyświetlacza spowodowane modułem BT/VC.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg 1.JPG (91.0 KB, 29 wyświetleń)
__________________

668855686

Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 02-10-2014 o 20:07
Mariusz jest offline   Odpowiedź z Cytatem