Temat: [Mondeo 2007-2014] Opinie, uwagi o silniku 2.0 Duratec 145KM
View Single Post
Stary 05-01-2014, 15:46   #376
mk4titben
ford::average
 
Zarejestrowany: 12-04-2008
Model: Mondeo mk4 kombi
Silnik: 2.0 Duratec
Rocznik: 2008
Postów: 67
Domyślnie Odp: Właściciele z silnikiem 2.0 Duratec 145KM łączmy się!

Cytat:
Napisał kamildts Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jaką dokładnie butle masz założoną(wymiary i producent)? Jestem właśnie na etapie rozważań nad założeniem instalacji. Zależy mi na zasięgu i chcę założyć możliwie największą butlę, zastanawia mnie tylko jaka się zmieści. Czy twoja wystaje powyżej poziomu wykładziny bagażnika? A jeśli tak to o ile? A jeśli mógłbyś zrobić zdjęcie i pokazać to byłby bardzo wdzięczny.
Postaram się wpisać jak najwięcej informacji tzn odnośnie informacji odnośnie mojej instalacji, ale teraz jestem na wyjeździe więc nie mam dokumentacji przy sobie. Powiem tak,jak pytałem
w miejscu gdzie zakładałem instalacje to otrzymałem odpowiedź, że nie jestem jedyny i
na pewno nie ostatni. Ja ma w swoim miejsce na pełne koło zapasowe więc wsadziłem tam zbiornik 65 litrów, i nie odstaje ta pokrywa bagażnika tylko jest w sam raz. Postaram się zrobić zdjęcia. Jak zakładałem instalację byłem wtedy skazany na swoje własne decyzje więc postaram się napisać najwięcej jak tylko mogę.
mk4titben jest offline   Odpowiedź z Cytatem