View Single Post
Stary 15-05-2014, 16:53   #4
bayerp
ford::beginner
 
Avatar bayerp
 
Zarejestrowany: 20-04-2014
Skąd: Wrocław
Model: brak :(
Silnik: -
Rocznik: -
Postów: 33
Domyślnie Odp: focus c-max 2004 co sądzicie ?

...jeśli jest na to dowód. A jeśli nie ma, jestem w stanie sprawdzić czy faktycznie został wymieniony dwumas i sprzęgło? O ile klocki mogę zbadać paluchem, tak tu nie wiem na co zwrócić uwagę. Może na coś przy ruszaniu powinienem zwrócić uwagę?
Miałem do czynienia z fiatowskim JTD i francuskim Dti i każdy chodzi inaczej, dlatego chciałbym się dowiedzieć, czy po wymianie owych części jest jakaś rzucająca się w oczy różnica, bądź sposób na sprawdzenie tego bez kanału.
Następną kwestią jest to, że auto zostało wystawione z dwa tyg temu i pomimo tylu wyświetleń, nadal nie zostało sprzedane.
Chciałbym się również zapytać na co zwrócić uwagę przy tej jednostce napędowej. Przejrzałem wiele stron w tym dziale, a wszystkich jest ponad 250 i aby doszukać się czegoś konkretnego musiałbym tu spędzić dnie i noce. Szukajka również wyrzuca mi mnóstwo wątków, którym musiałbym poświęcić bardzo dużo czasu...
Może jakieś wskazówki? Byłbym bardzo wdzięcznyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

edit.
i chciałbym jeszcze dopytać o ten nieszczęsny elektryczny hamulec ręczny. Wiele słyszałem, różnych opinii... i nie do końca jestem przekonany. Jak to jest, jak akumulator padnie, bądź przymarźnie w zimie? Borykał się ktoś z takimi problemami? Może lepiej dać sobie spokój i szukać manuala?


edit2.

jeszcze proszę o ocenę tego:
http://otomoto.pl/ford-c-max-1-6-tdi...C33017305.html

właściciel jeszcze jest w dojczlandach przez co nie ma możliwości wysłania VINu.

Ostatnio edytowane przez bayerp ; 15-05-2014 o 17:18
bayerp jest offline   Odpowiedź z Cytatem