Temat: [Mondeo 2007-2014] 1,8 TDCI +/- tylko dla użytkowników
View Single Post
Stary 14-02-2014, 19:23   #526
the_eagle
ford::average
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 07-09-2006
Skąd: Warszawa
Model: kiedyś mondeo MK5
Silnik: kiedyś 1.5 EB
Rocznik: był: 2016
Postów: 95
Domyślnie Odp: 1,8 TDCI +/- tylko dla użytkowników

Cytat:
Napisał Deryll Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
The Eagle odnoszę wrażenie że chcesz się tutaj jakoś dowartościować. A widzę że tu nikt nie zamierza z tobą dyskutować. Nikt ciebie nie zmusza do lania oleju 2T i innym nie wciskaj na siłę swoich racji.
Po pierwsze:
- Skoro nikt nie zamierza dyskutować to czemu ktoś dyskutuje?

Po drugie:
- W tej dyskusji nie zgadzam się z tym co twierdzi szacowne grono że lanie oleju do 2T jest potrzebne. Poświęciłem nieco czasu i energii na szukanie informacji na ten temat i jestem przekonany że to co pisze wiele osób o dobroczynnym działaniu oleju 2T to kompletna bzdura.

Po trzecie:
- Wymiana poglądów polega na wymianie argumentów i ich obronie. Jeżeli ktoś nie potrafi obronić swoich argumentów tzn że nie jest wiarygodny w tym co twierdzi.

Po czwarte:
Jeżeli nie interesuje cię drążenie tematu i wnikliwe dotarcie do faktów to ... OK ale nie odbieraj tego innym. Mnie nie zadowala twierdzenie że olej do 2T należy dolać bo TAK.

Cytat:
Napisał FM18tdci Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
@up
a właśnie, że dyskusja ciekawa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tylko z sugestią wyłączenia do odrębnego wątku jeżeli Panowie (i ewentualnie inni) będą chcieli kontynuować Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Pan Orzeł jak myślę nie chce się dowartościowywać, tylko - jak mniemam prezentuje pewien pozom wiedzy akademickiej/naukowej, którą chce się podzielić kontestując wnioski adwersarza.
Tylko personalne uszczypliwości z obu stron niepotrzebne choć też wcale jakieś nie gruboskórne Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mnie się ta debata podobie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dziękuje, na pewno nie interesuje mnie dowartościowanie a przekazanie tego co sam przeczytałem jakiś czas temu w tym temacie.

Cytat:
Napisał kryzys Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
śledzę temat i czy gdybym z ciekawości zapytał jakie wykształcenie (kierunkowe) posiada ewentualnie w jakiej branży pracuje the_eagle to by było nie teges?
Nie posiadam wykształcenia mechanicznego - techniczne aspekty motoryzacji to hobby.
Jestem z wykształcenia mgr inz elektrotechnikiem, skończyłem Politechnikę Warszawską na wydziale elektrycznym, natomiast mechaniką, techniką i elektroniką interesuje się od bardzo dawna. Pracuje w branży IT.
__________________
--
Pozdrawiam
Rafał

W pogoni za marzeniem
the_eagle jest offline   Odpowiedź z Cytatem