Temat: [Mondeo 2000-2007] Zamiast Blaupunkta TravelPilot, nowe radio
View Single Post
Stary 05-08-2013, 11:21   #5
moons
ford::expert
 
Avatar moons
 
Zarejestrowany: 17-09-2006
Skąd: Hajnówka
Model: C-MAX
Silnik: 1.8 DURATEC-HE
Rocznik: 2007
Postów: 2,010
Domyślnie Odp: Zamiast Blaupunkta TravelPilot, nowe radio

Zapytam trochę z innej beczki.
Mam w tej chwili w Focusie 6009 CD czyli z wyjściem audio na suba i takie też mam oryginalnego w bagażniku. Jak dla mnie taki sprzęt nawet aż za dobrze gra ale pojawił się pewien problem z radiem. Zaczęło strasznie źle odbierać FM, czyli standard, padł tuner. Tyle że usterka jest okresowa, czyli czasem odbiera bardzo dobrze a czasem całkiem. Antena i przewód kilka razy już sprawdzone i na innym radiu dają radę.
6009 jest nie do dostania z drugiej ręki i myślę żeby coś innego włożyć ale fabrycznego.
Wiadomo obsługa z pilota, wygląd i temu podobne. Nie oryginalne radio to będzie już ostateczna ostateczność jak te przestanie nawet CD odtwarzać.
Czy wie ktoś może czy te TravelPiloty mają normalne wyjście audio? Bo może takie bym sobie z prezentował, do tego jakaś zmieniarka MP3 i byłaby gitaraGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ewentualnie czy jest jakiś sposób żeby uzyskać z normalnego fabrycznego radia sygnał audio do suba.
Pozdrawiam
__________________

moons jest offline   Odpowiedź z Cytatem