View Single Post
Stary 12-08-2016, 16:06   #5
FrankHorrigan
ford::amateur
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 12-08-2016
Skąd: Sochaczew
Model: Mondeo mk3
Silnik: 2.0 TDDi
Rocznik: 2001
Postów: 6
Domyślnie Odp: Gaśnie, czasem nie odpala, miga kontrolka od świec

No właśnie czytałem już ten wątek:
http://www.mondeoklubpolska.pl/showt...ec-%C5%BCarowy
Zrobiłem dokładnie to co opisywali forumowicze dosłownie 5 minut temu. Wymontowałem przekaźnik i wyczyściłem styki papierem ściernym 800. Chodzi o ten przekaźnik: Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Niestety nie pomogło. szukam dalej. Proszę o jakieś inne propozycje. Za każdą podpowiedź będę wdzięczny.

Bump: Dalej piszą forumowicze, że przewody mogą nie łączyć ale mechanik zarzekał się, że dwa dni stracił aby całą wiązkę przepatrzeć, znalazł jakiś jeden przewód lekko przetarty ale zaizolował go a problem nie znika. Dlatego przewodów raczej się nie chcę dotykać bo zakładam że są sprawdzone... Co dalej :/ ...

Bump: Zauważyłem jeszcze że pompka elektryczna która jest u mnie pod fotelem "buczy" kiedy auto zgaśnie bardzo długo nawet po wyjęciu kluczyka ze stacyjki, przestaje kiedy ponownie włączę zapłon. Ale kiedy auto pracuje czuć na niej delikatne wibracje świadczące o jej pracy? Czy zatem pokusić się o jej wymianę czy będzie to kolejne 300zł wyrzucone bezsensownie w naprawę auta i nic to nie da?

Ostatnio edytowane przez FrankHorrigan ; 12-08-2016 o 16:24
FrankHorrigan jest offline   Odpowiedź z Cytatem