Temat: [Focus 2004-2008] Przeróbka reflektorów przednich GB-EU
View Single Post
Stary 16-05-2016, 17:11   #1
cypek_malaguti
ford::beginner
 
Avatar cypek_malaguti
 
Imię: Cyprian
Zarejestrowany: 02-08-2012
Skąd: Kraków
Model: Focus
Silnik: 1.8 TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 10
Question Przeróbka reflektorów przednich GB-EU

Witam forumowiczów!

Na forum jestem już od dość dawna i wiele znalezionych wątków pomogło mi "udoskonalić" moją (już nie) gołą foczkę. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Jednak przejdę do rzeczy - jak wiadomo lampy do anglika są tanie jak barszcz bo oświetlają nie tą stronę drogi co trzeba.
Zastanawiają mnie jednak 2 bardzo ważne kwestie - klosz i odbłyśnik w tej lampie.
Czy ktoś kiedyś próbował przerobić taką lampę? Wystarczy przełożyć odbłyśniki, czy do wymiany dojdą jeszcze klosze taj lampy?

Moje lampy, jeżeli chodzi o ich stan, to pozostawiają wiele do życzenia, poprzedni właściciel bardzo umiejętnie zakładał i ściągał je z auta, robił to tak umiejętnie, że połamał wszystkie zaczepy z wyjątkiem mocowania górnego na śrubę. - dlatego nie szkoda mi ich przeznaczyć jako "dawców" narządów do anglików.

Czekam na konstruktywną dyskusję Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

(do moderacji: jeżeli temat się powtarza, proszę wrzucić do kosza - na wyszukiwarce nie znalazłem niczego podobnego jeżeli chodzi o FFII)
cypek_malaguti jest offline   Odpowiedź z Cytatem