Temat: [2,0 i 2,2 TDCi] 2.0 TDCI Brak mocy w gorace dni
View Single Post
Stary 07-08-2013, 20:09   #10
witasx
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 14-09-2011
Model: Mondeo
Silnik: 2,0 TDCI
Rocznik: 2004
Postów: 10
Domyślnie Odp: Mondeo Mk3 2.0 TDCI Brak mocy w gorace dni

Cytat:
Napisał myniu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Proponuję zrobić odczyt offsetów na wtryskiwaczach i ilości wymaganej ilości paliwa(MFDES) po rozgrzaniu auta i po włączeniu klimy.
Jeśli chodzi o wtryski to były sprawdzane i w ASO i u jakiegoś gostka prywatnie i wszystko jest ok tzn nie wiem co to offset MFDES Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale był napewno robiony test przelewowy czy jakkolwiek się to nazywa.

Bump:
Cytat:
Napisał matrog19 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Może sprężarka klimy już zużyta i zabiera więcej mocy nić powinna. Teraz mam TDDI 115 koni (wcześniej jak się wypowiadałem miałem 1.8 td 90koni) i klima po włączeniu zmienia tylko kosmetycznie osiągi. Raczej nie czuć osłabnięcia.
W sumie to dość logiczne hmmm tylko zastanawiam się czy ten znajomy z Aso nie wpadł by na to ale z chęciom go o to zapytam.

Bump: Właśnie rozmawiałem z tym kolegą i mówi, że sprawdzali ciśnienia na manometrach i są ok, a gdyby była walnięta to by klima wariowała a ona (przynajmniej tyle dobrego) chodzi bardzo ładnie

Zastanawiałem się jeszcze nad tym czujnikiem T-MAP ale chyba nie ma takiego w TDCI a przynajmniej tak usłyszałem

Ostatnio edytowane przez witasx ; 07-08-2013 o 20:23
witasx jest offline   Odpowiedź z Cytatem