View Single Post
Stary 05-10-2011, 01:51   #1998
Stefano
ford::expert
 
Avatar Stefano
 
Imię: Janusz
Zarejestrowany: 20-02-2005
Skąd: Stalowa Wola
Model: VW Sharan
Silnik: 1,9 TDI, AUY, 115 PS
Rocznik: 2001
Postów: 2,675
Domyślnie Odp: Dogrzewacz - kompendium wiedzy

Cytat:
Napisał macle Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wydaje mi się, że czujnik jest ok. Chyba te doświadczenia z potencjometrem mnie przeświadczyło w tym przekonaniu. Niestety ja też podejrzewam sterownik. Już sprawdzałem ile on kosztuje i o jeeeeeejku. Stefano co myślisz pisząc "trzeba się dobrać do sterownika". Czy jest sens go rozpruć. Czy bardziej myślisz o sofcie?
Naprawiam takie i inne sterowniki.

Cytat:
Napisał adadur Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
..............
.........

Inna nieco kwestia - dlaczego w kostce czujnika temp. na podszybiu nie ma napięcia - wstępnie to nie przeszkadza bo wymuszamy na razie w trybie manual ale będzie trzeba coś z tym zrobić bo inaczej tryb AUTO się nie odpali.
........
Po co wklejasz takie same błędy, wiadomo jak jest błąd 1491 zwarcie swiecy do masy, a swieca dobra, to masz uszkodzony sterownik i piec musi się wyłączyć

W twoim modelu auta, gdzie jest juz chyba piec D5ZF napiecie w kostce czujnika jest po alternatorze, czyli pojawi sie po uruchomieniu silnika.

Pozdrawiam.

Ostatnio edytowane przez Stefano ; 05-10-2011 o 02:28
Stefano jest offline   Odpowiedź z Cytatem