View Single Post
Stary 05-02-2011, 10:39   #2
andrzej_gorzynski
ford::beginner
 
Avatar andrzej_gorzynski
 
Zarejestrowany: 12-12-2008
Skąd: Bydgoszcz
Model: Ford Mondeo Mk3 Hatchback
Silnik: 1,8 benz.125KM
Rocznik: 2001
Postów: 41
Domyślnie Odp: kupno forda mondeo 1,8 125 KM M3

Witaj rozrządu nie ruszaj masz tam łańcuch czyli teoretycznie dożywotni .Zależnie od rocznika jaki chcesz nabyc jeśli z pierwszych lat produkcji to sprawdz, dolne krawędzie drzwi czy nie są skorodowane.Autko ogółem udane wygodne, elastyczne i dośc oszczędne,mój dla przykładu pali w mieście max 8,0l a trasa około 6,5l przy włączonej klimie.Co do usterek występowanych to jak trafisz np. cewka wys nap ,centralny potrafi wariowac,mikro styk tylnej klapy,Uwaga na hamulec ręczny często zdarzają się przypadki że nie odbija.Wszystko zależy jak trafisz,ale nie ma aut bez wad Galaxy też je miał,np.kurczące się tapicerki drzwi ,same otwierające się okna w drzwiach mimo że mnie nie było ,a auto było zamknięte,wszystko to pierdoły troszkę czasu i niewielkim kosztem można samemu zrobic.Tak na marginesie bardzo dodry wybór silnika ,udana ta jednostka 1,8 125KM.polecam kulam się nim drugi rok i jak narazie mnie nie zawiódł poza cewką ,ale dalej jechał był tylko trochę zamulony ,10 min .roboty i jest OK.
Pozdrawiam Andrzej
andrzej_gorzynski jest offline   Odpowiedź z Cytatem