Temat: [Mondeo 2007-2014] Upgrade / wymiana hamulców przednich
View Single Post
Stary 02-04-2012, 12:08   #46
keisim
ford::professional
 
Avatar keisim
 
Zarejestrowany: 09-07-2007
Skąd: Śląsk
Model: BMW X3 F25 xDrive
Silnik: 2.0D 184KM
Rocznik: 2012.03
Postów: 1,018
Domyślnie Odp: Upgrade / wymiana hamulców przednich

Ufff... ECC, Twoja wypowiedź tak mnie podkurzyła i zdołowała, że - jak widzisz - potrzebowałem kilku miesięcy na ochłonięcie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Najgorsze było to, że czytając ją miałem świadomość, że piszesz prawdę i tylko prawdę...

Cele ćwiczenia były dwa:
1) wyeliminowanie bicia (podejrzewałem, że aktualne tarcze 300mm nie wytrzymują termicznie)
2) poprawa "performance'u".

Niestety w warsztacie pojawił się problem z montażem klocków Ferodo od Audi (parapet/blaszka klocka zewnętrznego zamocowana w innym miejscu) i zdecydowałem się na klocki ATE ceramic, które były na miejscu. Z perspektywy czasu żałuję, że nie zaryzykowałem zamontowania Ferodo z usuniętym parapetem ale wkrótce planuję naprawić ten błąd.... więc nie wszystko jeszcze stracone Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Kilka słów więcej w wątku poniżej:
http://forum.fordclubpolska.org/show...&postcount=329

ECC, dzięki za konstruktywną krytykę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
BMW X3 xDrive20d F25 2012
Jaguar XJ Sovereign X300 4.0 1997
Ford Mondeo TitaniumX MK4 2.0 TDCi kombi 2007 - w 2012 zmienił właściciela

Ostatnio edytowane przez keisim ; 12-07-2012 o 07:57
keisim jest offline   Odpowiedź z Cytatem