View Single Post
Stary 24-03-2023, 19:53   #29
benykuleczka1
ford::average
 
Imię: Dominik
Zarejestrowany: 08-07-2014
Skąd: Poznań
Model: kuga 3/mondeo mk5FL A8
Silnik: 2.5 hybryda/2.0 tdci 150@190
Rocznik: 2023/2020
Postów: 169
Domyślnie Odp: Wymiana oleju w skrzyni A8/8F 8F57

Cytat:
Napisał p.saw Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie wiem, dlaczego piszesz o tych lokalizacjach skoro to wszystko jedno ASO - Bemo. Jelonek to też Bemo.
Poza tym Opłotki to pojazdy dostawcze.
Tematu nie odpuściłem i zamierzam wymienić olej w skrzyni metodą dynamiczną i dlatego szukam ASO gdzieś w Polsce.
Poza tym jak miałem to zrobić w jeden dzień ??? Pisałem o tym 23 marca 2023r. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.))
A skąd mam wiedzieć kiedy pytałeś a kiedy napisałeś, nie rozbijam wypowiedzi na atomyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. No ale nieważne nie będziemy toczyć wojny. Tak, Poznań opanowany przez Bemo jeśli chodzi o Forda, ale...tak jak napisałem ceny na tzw inne usługi potrafią mieć różne, mało tego nawet w obrębie tego samego serwisu, co doradca to inna cena może być, zwłaszcza jak podyskutujesz trochę. Jak ja pytałem to nic konkretnego nie potrafili mi powiedzieć odnośnie wymiany oleum poza tym, że można, no ale po co skoro Ford nie przewiduje. Jak będę chciał to wymienią, mam wcześniej dać znać to rozeznają sprawę i wyceniąGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Póki jest gwarancja, to inaczej niż przewiduje Ford nie wymieniałbym oleju, bo w razie czego będą mieli podstawy do podważenia gwarancji. Ja mam najechane 45k, przegląd wypada mi na jesień. Chciałbym wymienić jesienią ale dopiero za rok. Może w tym czasie, ktoś już zrobi to w aso i podzieli się wiedzą co i jakGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. i żeby było jasne, wszystko działa jak należy, chciałbym poprostu wymienić.
benykuleczka1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem