View Single Post
Stary 04-05-2022, 09:58   #14
DPF-GPF-APP
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 05-04-2022
Model: Focus Mk3.5
Silnik: DW10F
Rocznik: 2015
Postów: 3
Domyślnie Odp: DPF Info - aplikacja do monitorowania filtra DPF

@KugAR , każdy poważniejszy interfejs diagnostyczny łączy się obecnie bezprzewodowo, aplikacja sama się łączy (PRO), nic nie musisz klikać, nic nie musisz robić - jest bezpiecznie, ba! nawet nie musisz patrzeć bo komunikaty głosowe i powiadomienia pomogą - kilka koncepcji usprawnień mam tam na oku żeby było jeszcze przyjemniej
@Slawko , oczywiście że można modyfikować oprogramowanie w samochodach - nielegalnie - łamiąc postanowienia licencji itd., moim marzeniem byłoby zmodyfikować wsady zegarów np. ale jak wiadomo jest wiele problemów które się z tym wiążą i w zasadzie oprócz kilku zapaleńców to nikt nie będzie tego robił ani z tego korzystał mając do wyboru całkowicie bezinwazyjną i bezpieczną alternatywę jak np. moja aplikacja; koszt do efektu jest niewspółmierny, ale jak chcesz to za kilka tysięcy złotych zrobię ci wyświetlacz dedykowany który sobie przykleisz na desce gdzie będziesz chciał. Domyślam się że zaraz napiszesz że jednak wolisz sobie przykleić smartphone - wierz mi bądź nie ale rozważałem taką opcję dodatkowego urządzenia i doszedłem do wniosku że jest bez sensu, szczególnie gdy jeszcze nawet dobrze się nie rozkręciłem z dodatkowymi funkcjami w aplikacji. Nadal koszt do efektu nie jest zachęcający.
DPF-GPF-APP jest offline   Odpowiedź z Cytatem