View Single Post
Stary 22-11-2011, 21:21   #24
wesmond
ford::advanced
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 08-07-2007
Skąd: Gorzów Wlkp
Model: Focus Active
Silnik: 1,5 PB 150 PS
Rocznik: 2019
Postów: 289
Domyślnie

Ja mam 187 000 km i serwisowane auto od nowości. Po ostatnim przeglądzie na 180 000 km zapytałem o wymianę rozrządu. W odpowiedzi dostalem informację, że czekamy do 200 000 km gdyż tak wymieniają w tych motorach i nigdy nie mieli żadnych problemów z rozrządem.
Ja tam czekam do 200 000 km i nie mam zamiaru nic robić zwłaszcza że mam Protecta.

Cytat:
Napisał kosa351 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wracając do mojego tematu. Dzięki uprzejmości jednego z forumowiczów i przetłumaczeniu tekstu napisałem do tego niemieckiego ASO, a w odpowiedzi dostałem.

Teraz ciekawe czy książka podrabiana czy rzeczywiście ASO mogło wykasować historię?
Wracając do rozrządu. Niemiecko ASO twierdzi, że pasek powinien starczyć na 200 000km. Według Waszych podpowiedzi na 100 000km. Normalnie zawrót głowy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Podpytałem się w jednym z warsztatów ile kosztowałaby wymiana rozrządu z droższą i niby lepszą pompą. Z gwarancją i fakturą wyniosłoby to 1000zł brutto.

Radzicie wymieniać czy poczekać do 200 000km?
Wg mnie książka podrabiana bo raczej nie słyszałem aby kasować tak młodą historię.
Dobrze by było trafić na fakturę zakupu od pierwszego właściciela wtedy jest punkt zaczepienia w ASO

Ostatnio edytowane przez TOMAS ; 22-11-2011 o 21:33 Powód: Regulamin pkt21
wesmond jest offline   Odpowiedź z Cytatem