View Single Post
Stary 26-10-2010, 18:59   #86
michal31
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nowe Mondeo - temat dla zadowolonych z wyboru - Ankieta

Witam wszystkich ,to mój debiut na forum a i marka całkiem nowaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czytam te wpisy i tylko utwierdzam się w przekonaniu, iż dokonałem dobrego wyboru, zapewne na forach innych marek wpisy także są na ich temat pozytywne.
Co skłoniło mnie do zakupu MONDKA?po prostu to FORD i tyle!podoba się i nie można dyskutować dlaczego.Mam w firmie mondka IV diesla140 kM kombi i jeżdzi się rewelacyjnie!!!Wielu kolegów odradzało mi zakup owego cacka na poczet PassataGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.w rezultacie z żonką wybrałem Mondeo IV z benzyniakiem 2.0 ( bo jeżdzimy do 20kkm rocznie ) i po analizie zdecydowałem że leppiej dołożyć do wyposażenia niż kupić diesla. i jest Titanium z 2 PAKIETAMI ( KSENONY, TEMPOMAT, ITDGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. kolor LUNAR SKY ( widzieliśmy na próbniku bo nikt nie ma takiego koloru do pokazania)no i w TV w reklamie.
W grudniu odbiór!tak więc poczekamy i jak już otrzymamy to się odezwę!!
przyszły właściciel MONDEOGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.pozdrawiam
p.s.
mam prośbę, może ktoś opisać jak sprawuję sie silniczek 2.0 w benzynie to był bym wdzięczny!?tak dla potwierdzenia że to dobry wybór!
  Odpowiedź z Cytatem