Temat: Wybór roweru
View Single Post
Stary 27-07-2014, 20:22   #7
Markoo
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 26-08-2012
Model: Vectra B/Mondeo MK4
Silnik: X18XE/2.0PB LPG
Rocznik: 1997/2012
Postów: 473
Domyślnie Odp: Wybór roweru

Cytat:
Napisał Kruszon91 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
mialem przez 10 lat rower z marketu, pewnie szału nie robił, pod koniec juz przerzutki działay coraz gorzej, w sumie nic przy nim nie robilem,
No właśnie, albo miałeś szczęście albo umiesz dbać o sprzęt i go nie męczyć. A skoro tak to i za 1500 powinieneś chwilę pojeździć. A czy na pewno górski ? Czymś na cieńszych oponach zrobisz o wiele więcej kilometrów a mniej się zmęczysz, czas od czasu to i w gorszych warunkach przejedziesz a jak trzeba to przeprowadzić też można.
Co do marki, nie wiem sam mam właśnie taki dokładnie za 1499 i zrobiłem na nim ponad 6000km, nie męczę go jakoś zbytnio, ale dużo mieszam biegami, wymieniłem opony i siodełko (opony by pompować do 6bar, a siodełko jak to siodełko ) O Krosie trekingowym piszę. Tylko dobrze zastanów się nad wielkością ramy, bo ja po 2 latach dochodzę że mam chyba małą Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Markoo jest offline   Odpowiedź z Cytatem