View Single Post
Stary 17-11-2010, 20:34   #160
toomekk6
ford::advanced
 
Avatar toomekk6
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 07-09-2010
Skąd: Białystok
Model: Mk4 FL PowerShift
Silnik: 2.0 TDCi 163(138)/192 PS & 344/408 Nm by TuneFORCE ;)
Rocznik: 11.2011 prawie 2012 :P
Postów: 400
Domyślnie Odp: Uszkodzone "przepustniczki" w kolektorze ssącym silnika 2.0 Duratec.

Ja też kupiłem auto we wrześniu. Padła pompa wody, teraz padły któreś wtryski. Ale panowie takie jest życie!
Człowiek w życiu dwa razy się cieszy. Najpierw jak kupi a potem jak sprzedaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kupisz auto zadbane to będziesz się cieszył, że kupiłeś Forda. Mój sąsiad kupił kiedyś dwuletnią sierkę od Niemca. W stanie bdbGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Jeździł nią ponad 15 lat! I żadnych większych awarii. W tym roku zmienił auto i też na forda, kupił fosuca.

Więc nie narzekać, tylko naprawiać i śmigać. Narzekać będziemy jak będziemy na emeryturzeGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Pozdro, TomekGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
toomekk6 jest offline   Odpowiedź z Cytatem