View Single Post
Stary 01-03-2006, 20:37   #2
Tom303
ford::advanced
 
Avatar Tom303
 
Zarejestrowany: 10-01-2006
Skąd: Opole
Model: Cougar/Mondeo/S-max
Silnik: 2.5i/3.0i/2.0d
Rocznik: 1998/2005/2007
Postów: 283
Domyślnie

Witam, co do wyboru to nie wiem ale mysle ze prownujesz zle modele (wersje silnikowe).
Jak ja sie zastanawialem nad dieslem 130 koni to jako benzynowa alternatywe bralem pod uwage silnik 2.0 145 koni. Ten 130 konny diesel ma duzy moment (prawie 2 raz wiecej niz 1.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i nie moze sie nijako porownywac z silnikiem 1.8. Maja tylko podobna moc (chyba ze SCi wtedy ma taka sama).
Ale zeby silnikiem benzynowym jezdzilo sie tez tak dobrze (na elastycznosc) trzeba zawsze brac mocniejsze benzynowe pod uwage (no chyba ze benzynowe turbo).
Ja mam V6 i jechalismy na 2 auta ze znajomym do Chorwacji. To drugie auto to bylo Mondeo diesel 115 koni z 2001 i jak on czasem przycisnal przy wyprzedzaniu to ja najpierw na piatce gaz do dechy, a on sie oddala, wtedy ja daje na czworke, a on dalej ucieka, no to ja mu trojke wtedy auto zaczelo dobrze ciagnac (podejrzewam ze nawet lepiej niz jego) ale niestety najpierw musialem nadrobic te kilkaset metrow .... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ;(
Nie wyobrazam sobie w tej akcji silnika benzynowego 1.8 z 125 koniami (przy czym auty byly auta dosc zaladowane i bylo pod gorke). To tyle jesli chodzi o porownanie.
Co innego jakie stawia sie oczewkiania. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Pozdrawiam

Tomek
Tom303 jest offline   Odpowiedź z Cytatem