View Single Post
Stary 07-11-2011, 15:43   #10
thecoach
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Kupno planowane ... doradzicie?

Witam,
jestem tutaj nowy i też mam zamiar dołączyć do grona posiadaczy C-MAX'a Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. W mojej Hondzie niestety lata, zużycie i ciągłe dolewanie oleju już mnie męczy. Poza tym jest niski i przez co mam problem z włożeniem mojej córki do środka no i brak mocy przy pełnym załadowaniu tylko 75 KM przy włączonej kilmie strach wyprzedzać.

Szukam auta tak do max 25 000, rocznik 2005, rocznie robię maks 15 000, co 2-3 miesiące robię dłuższe trasy około 800 km łącznie, no i wakacje tutaj już dłuższe trasy. Codziennie samochód robi 6 km w jedną stronę i po południu tyle samo - Warszawa także korki. W przyszłym roku planuje wyjazd do Włoch i to będzie wyzwanie 1700 km w jedną stronę.

Wybór silnika dla auta to benzyna poniważ wcześniej miałem, kupione auto benzynowe zawsze ma mniejszy przebieg no i boję się zimy jak będę robił takie krótkie odcinki.

Ostanio poszukuję właśnie auta i wybór na 80 % to C-MAX z silnikiem benzynowym 1.8. Inne samochody jakie biorę pod uwagę to
2. Seat Toledo III 1.6 benzyna - silnik trochę słaby
3. Seat Altea 1.6 benzyna - silnik trochę słaby
4. Skoda Octavia II 1.6 benzyna - silnik trochę słaby
5. Toyota Corolla Verso 1.8 benzyna - cena wysoka

Na co mam zwracać uwagę przy zakupie C-Maksa i co mam w pierwszej kolejności wymienić po zakupie?

Co myślicie o innych autach?


Pozdr
Radek
  Odpowiedź z Cytatem