View Single Post
Stary 17-10-2018, 17:00   #8
edmun
ford::expert
 
Avatar edmun
 
Imię: Ponury żniwiarz
Zarejestrowany: 08-02-2014
Skąd: Birmingham UK
Model: MK3 Estate Titanium X EcoBoost 182KM
Silnik: 1.6
Rocznik: 2012
Postów: 4,373
Domyślnie Odp: Jaka drukarke atrament polecacie

Sprawdź HP k510a

Kupiłem 10 lat temu. Wifi, dotykowy mały ekran, możliwość drukowania zarówno z GoogleCloudPrint jak i ze smartfonów Androida (są sterowniki itp itd).
Największa zaleta?
Koszt tuszy.
35 zł za czarny
35 za kolorowy.

Oryginały. Wkładasz, działa, ładnie drukuje, ma skaner, typowe urządzenie domowe do okazjonalnego drukowania zdjęć (bardzo dobre rezultaty na dobrym papierze foto), szybka, mógłbym powiedzieć że niezawodna, bo jeśli korzystałem z niej w Polsce a potem wysłałem w paczce z ciuchami i pierogami do Anglii i wciąż działa, to znaczy że jest ok.

Raz na 2 lata potrafi wciągnąć źle kartkę papieru,
winę zazwyczaj zrzucam na papier.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Uważam, że była warta każdej złotówki.
Oczywiście wolałbym, żeby sobie kupić taką A3, full pro foto z tuszami w zbiorniczkach gdzie kupujesz woreczki i dolewasz do pojemników, ale na razie taka musi mi starczyć.

P.S. Jest jedna wada. Ze względu za bardzo tanie koszty eksploatacyjne, tusze są do kupienia tylko w postkomunistycznych krajach.
Stąd tusz czarny 703 i tusz kolorowy 703 jest nie do zakupienia w Anglii czy we Francji czy w Niemczech.
Muszę zamawiać w Polsce i przesyłać sobie do Anglii (i wciąż wychodzi mi taniej, niż bawić się w drukarki w UK i te tusze które są dostępne na tym rynku)
edmun jest offline   Odpowiedź z Cytatem