View Single Post
Stary 30-01-2010, 15:45   #8
czesio
ford::average
 
Zarejestrowany: 26-11-2009
Model: Ford Mondeo
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2003
Postów: 57
Domyślnie Odp: Mondeo 2.0 - opinie przed zakupem

Cytat:
Napisał maestro06 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Końcowa rada jak najbardziej ok, ale ktoś tu nie przeczytał dokładnie tego o co kolega pyta, bo tu chodzi o BENZYNKĘ a nie TDCI no i ogólnie współczucie za trafienie tak zaniedbanego autka
Ale wiesz teraz mam pewność co jest zrobione...
Sam wiem co jest nie tak i wiem że jak zrobione będzie to solidnie...
Wolę żeby było tak niż oddać komuś i nie wiedzieć co jest do końca zdroweGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Byłem pod wielkim negatywnym wrażeniem patrząc chociażby na olej, nie mówiąc o zawieszeniu... Jadąc na przegląd nigdy nie widziałem takich słabych wynikówGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Troszkę na tym kaski ugrałem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Albo gośc nie miał kasy na naprawę albo to był to ktoś z tych co jeżdżą nic nie robią znudzi się to sprzedają Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Mam takiego kolesia, który tak robi, kupuje jeździ nudzi się i sprzedaje.


Wiec tak trafiony samochód ma swoje plusy i minusy... W moim przypadku jest więcej minusów... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

No ale teraz już z górki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.



Jeżeli silnik "szanowany" wymieniane wszystko na czas to nie powinno być problemów... Ale kanał musisz zaliczyć na 100%, pod kompa też podepnij wszystko wyjdzie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tylko tyle można powiedzieć, każdy silnik jest inny chociażby dlatego, że jest inaczej użytkowanyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez czesio ; 30-01-2010 o 15:49
czesio jest offline   Odpowiedź z Cytatem