View Single Post
Stary 25-12-2010, 14:26   #27
humel
ford::amateur
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 12-10-2010
Skąd: Poznań
Model: Focus
Silnik: 1.6 100KM
Rocznik: 2002
Postów: 3
Domyślnie Odp: Rdza w okolicach lusterka od strony kierowcy

Cytat:
Napisał stauffenberg Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
humel, możesz coś więcej na temat odzyskania gwarancji na blachę???
czy warunkiem odnowienia jest usunięcie całej rdzy w ASO???
nie pytałem nawet, ale z ciekawości zapytam po świętach Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. wydaje mi się że raczej wszystkie naprawy lakiernicze powinny być wykonywane przez ASO - nie problem dla nich stwierdzić różnice w jakości powłoki lakierniczej..

Tak jak pisałem w serwisie pobieżnie rzucili okiem na autko, stwierdzili ze wyglada OK i raczej bez problemu przejdzie sam test, i tak też się stało, tak już ktoś wcześniej wypunktował miejsca brane pod uwagę przy przeglądzie gość który zajmował się moim autkiem zwracał uwagę na:
- silikon na dolnej krawędzi drzwi
- lakier pod lusterkami
- ranty okien
- okolice relingów
- klapę bagażnika, pod szybą
- krawędzie plastikowej listwy nad rejestracją na tylnej klapie
- dolną krawędź klapy bagażnika

To według niego najczęstsze miejsca powstawania ognisk korozji..

Oprócz tego nieszczęsnego lusterka ma mojej foce nie ma śladu rudej.. progi też zrobiłem "na przyszłość" bo poprzedni właściciele nie pomyśleli żeby to zabezpieczyć (brak chlapaczy).. przy okazji na każdą akcję lakierniczą ASO daje 3 lata gwarancji Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
humel jest offline   Odpowiedź z Cytatem