Temat: [1,8 TDCi] Jechał i nagle zgasł
View Single Post
Stary 29-09-2009, 05:52   #8
blur
ford::advanced
 
Avatar blur
 
Zarejestrowany: 06-10-2006
Skąd: Łęczna/lubelskie
Model: był :(Mondeusz ST 220
Silnik: 3 lytry ;)
Rocznik: 11.2004
Postów: 458
Domyślnie Odp: Jechał i nagle zgasł

Cytat:
Napisał Szturmik Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
............ wyzywałem w myśli koncerny naftowe w Polsce od najgorszych a jeszcze sobie zatankowałem na Orlenie ON-Verwa droższa to znaczy lepsza a tu masz japierd.... tyle jeździł jak pszczółka:533: a tylko przyjechałem do Polski zatankowałem i szlag go trafił. ............ ????
Tak jasne, a na zachodzie jest tylko super paliwo. Tak dla jsaności to powiem że ja mojego TDCi zalatwiłem paliwem we Francji jakieś 1800-1900 km od domku (chyba shell), a kiedys benzyniaka nie moglem odpalic po tankowaniu w Austrii (wyjezdzilem to paliwo i było ok). Więc nie powtarzaj jak dla mnie pierdół ze wszędzie jest cud miód tylko u nas dupa ...wszedzie są cwaniaki co chcą dorobić w ten sposób.

Ponadto nie co płakać nad rozlanym mlekiem tylko weź się do roboty, wtryski mogły zdechnąc z powodu paliwa ...lub czas ich nadszedł. Sprawdz filtr paliwa, rozetnij i zobacz co tam się działo. Zrób próbę przelewową, podepnij kompa i będziesz widział. Nie ma co się załąmywać, a te 11k za naprawę to można między bajki wsadzić. Na forum jest dziesiątki podobnych tematów i nie jest pierwszy ani ostatni któremu się coś takiego przydarzyło.

pozdrawiam i głowa do góry
__________________
----------------------------
A6 3.0 TDI @ 280 KM 560 nM quattro

Ostatnio edytowane przez blur ; 29-09-2009 o 05:59
blur jest offline   Odpowiedź z Cytatem