View Single Post
Stary 05-10-2012, 17:41   #8
RedFF
ford::average
 
Avatar RedFF
 
Imię: Jakub
Zarejestrowany: 29-12-2009
Skąd: Śląsk
Model: Ford Galaxy MK2
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2014
Postów: 58
Domyślnie Odp: Nie działające wycieraczki,nawiew oraz brak otwierania się el.szyb

Cytat:
Napisał azitoshi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam udało się może komuś dojść konkretnie gdzie ta kostka się znajduje ? Mam takie same objawy nie działają wycieraczki, nawiew, szyby terapia wstrząsowa typu progi zwalniające pomaga Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..
Udało mi się problem zlokalizować i rozwiązać. W skrzynce bezpieczników jest przekaźnik włączonego zapłonu. Do niego idzie przewód z akumulatora, z plusa. Właśnie ten przewód był przetarty. Aż dziw, że nie zauważyłem tego wcześniej. Jest to jeden z tych cieńszych przewodów wychodzących z plusa akumulatora, idącego dalej z jego lewej strony.

Na poniższym schemacie zaznaczyłem miejsce, które było przerwane.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
=========================================

Ford Focus 1.8 TDDI; Ford Mondeo 1.8 TDCI; Ford Galaxy 2.0 TDCI
RedFF jest offline   Odpowiedź z Cytatem