Temat: [Mondeo 2000-2007] 1,8 - bierze olej. NIETYPOWA SPRAWA
View Single Post
Stary 05-06-2013, 07:48   #25
Millley
ford::amateur
 
Imię: Milena
Zarejestrowany: 31-05-2013
Model: Mondeo MK GHIA
Silnik: 1,8 benzyna
Rocznik: 2003
Postów: 9
Domyślnie Odp: 1,8 - bierze olej. NIETYPOWA SPRAWA

Witajcie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Wczoraj zaprowadziłam Fordzika do takiego emerytowanego mechanika Pana Kazia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Wyczyścił mi i dokręcił zawór ERG. (Podobno był w strasznym stanie) i własnie robił coś przy kolektorze dolotowym (znajde kartke i napisze co dokladnie. Potem kazal mi przez 30 minut rozpedzac sie na trojce do 100km/h zeby "wyczyscic ten syf"

Efekty? Z wydechu juz nie leci prawie nic ( moze lekki jasno- przezroczysty jak kiedys) a juz napewno nie pluje jakims plynem.

Kontrolka Engine zgasła. Przejchałam się do Poznania i z powrotem wieczorem i nie ubyło wogóle oleju Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Dziś jadę do Monachium sluzbowo, wiec jak wroce napisze szczegóły.

Niewiem cud jakis czy co?????? Pan Kaziu tylko odpalił posłuchał i powiedział że zadne pierscienie to nie są Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Facet robil przy silnikach 40 lat, wiec jest jakas szansa ze wie co mówi.

Przejadę się i opowiem wrażenia.

Odpowiadam na pytania: Tak stary silnik dostałam w calosci z powrotem. Uzywam caly czas olej Castol Magnatec 10w-40. Jezdzilam z ta dziwna awaria prawie dwa miesiace.

Pan Kaziu wzial 100 zł Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Cud nie cud narazie jest ok. Niewierze w to jeszcze, ale okaze się jak pojade te 500km Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Millley jest offline   Odpowiedź z Cytatem