Temat: [Fiesta 1989-1996] po odpaleniu duże obroty
View Single Post
Stary 27-02-2011, 20:48   #11
sovik 90 mk3 1,1 i
ford::beginner
 
Avatar sovik 90 mk3 1,1 i
 
Zarejestrowany: 09-02-2011
Skąd: wrocław
Model: fiesta mk3
Silnik: 1,1 m.wtrysk
Rocznik: 1990
Postów: 20
Domyślnie

Znalazłem przyczyne dławienia ,Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. jakis matoł zle zamontował czujnik położenia przepustnicy, ramie przepustnicy nie zabierało za soba ramienia czujnika. Po szybkiej naprawie silnik na chwile zwariował tzn. dostał dużych obrotów, ale ten problem rozwiązałem poprzez odłaczenie akumulatora na pare sekund , i w efekcie nie mam już żadnych problemów z silnikiem, ustawiłem też luz zaworowy, i jest ciszej w aucie , chce jeszcze sprawdzić sonde , da sie to zrobić zwykłym multimetrem ?

i mam jeszcze pytanko do posiadaczy tego samego modelu co mój (1,1ic 50 kucy) jaka jest prędkość max. ? przed naprawami ciężko szła 110 , dzisiaj na kawałku prostej poszła 130 , da radę więcej, na zwykłym 95 ?

aha , oferuje pomoc przy tym modelu fiesty , mieszkam we wrocławiu na psim polu, jak ktoś nie będzie dawał sobie rady ze swoim autem to chętnie pomogę , Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez Marek ; 29-03-2011 o 15:10 Powód: regulamin pkt.21
sovik 90 mk3 1,1 i jest offline   Odpowiedź z Cytatem