Temat: [Mondeo 2000-2007] Jakie koła i opony
View Single Post
Stary 04-04-2010, 08:20   #48
maestro06
ford::professional
 
Avatar maestro06
 
Zarejestrowany: 02-11-2008
Skąd: Opole
Model: Mondeo MkIII
Silnik: TDDI by VTECH
Rocznik: 2002
Postów: 1,343
Domyślnie Odp: Jakie koła i opny MK3

Cytat:
Napisał tarqun1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam. Nie wiem czy dobrze zrobiłem-mam na myśli wypowiedzi kolegów dotyczące rozmiaru felg i opon- ale zamówiłem felgi 17 ET 39 7,5 cala szerokie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. . Do tego na próbę oponki 225 45. Chcę zobaczyć jak na nich będzie się jeździło i czy nic nie ociera przy obciążeniu auta. Jeśli coś będzie nie tak to myślę założyć na te felgi oponki 215 50. Trochę obawiam się że na tych szerokich kapciach będzie mu ciężko ruszyć z miejscaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..
owszem ciutke zamuli ale w zakretach idzie mega, jezdzilem na takim zestawie, teraz jezdze na 205/50/17 i mam problem bo musze z tyłu wstawic sprężyny sztywniejsze, bo z tyłu oponka ociera pod obciążeniem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
maestro06 jest offline   Odpowiedź z Cytatem