View Single Post
Stary 17-04-2009, 14:17   #10
Snajper_881
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nowe Paliwo Diesla Shell GTL(Gas to liquid)

Cytat:
Napisał heko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...MK3 przejechałem 170tkm...na Vpowerze a MK4 53tkm. ...i żadnych skutków ubocznych Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Oczywiście, że tak...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Poprzedni właściciel SHELL V-POWER (widziałem faktury), potem cały czas ja od początku leje SHELL V-POWER, tylko na jednej stacji i tylko spod jednego dystrybutora.
Cytat:
Jak bylem kiedyś u pewnego dieslowca to robił akurat golfa tdi i poszedł mu w pompie nastawiacz czy coś takiego... Jak rozebrał pompę to mówi: O kolejny co na "Verwach" jeżdził. Jak mu się zapytałęm o co chodzi to też powiedział, że za często nie powinno się tych "lepszych" paliw lać... więc może jednak to prawda
Coś mi się nie chce wierzyć...
  Odpowiedź z Cytatem