View Single Post
Stary 03-09-2012, 14:04   #4
miketg
ford::average
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 13-12-2011
Skąd: Tarnowskie Góry
Model: galaxy mkI
Silnik: 2.0 dohc + LPG
Rocznik: 1996
Postów: 148
Domyślnie Odp: Syczenie z okolic regulacji nawiewu wewnątrz auta

Kupiłem Galaxy pare lat temu i już wtedy nie działał obied wew./zew. Poczytałem pare postów na ten temam i zabrałem się najpierw za pokrętło. Odpiołem kostke z wężykami i dmuchnołem w nią ustami powietrzem żeby usłyszeć czy klapak opada lecz nic nie usłyszałem. Teraz wiem, że to był błąd bo wziołem mały kompresor i pistolet do dmuchania powietrzem, no i kicha dmuchnąłem pare razy w rurkę niebieską i czarną i usłyszałem wystrzał tak jakby rozerwało jakąś plastikową puszkę. Dzwięk doszedł jakby z czeluści najgłębszy deski rozdzielczej. Coś napewno zepsułem napewno, tylko co? Dolnych schowek zdemontowałem ale tam wszystko było całe. Wszystkie pokrętła od nawiewów działają i klimatyzacja też.

Bump: Kupiłem Galaxy pare lat temu i już wtedy nie działał obieg wew./zew. Poczytałem pare postów na ten temam i zabrałem się najpierw za pokrętło. Odpiołem kostke z wężykami i dmuchnołem w nią ustami powietrzem żeby usłyszeć czy klapak opada lecz nic nie usłyszałem. Teraz wiem, że to był błąd bo wziołem mały kompresor i pistolet do dmuchania powietrzem, no i kicha dmuchnąłem pare razy w rurkę niebieską i czarną i usłyszałem wystrzał tak jakby rozerwało jakąś plastikową puszkę. Dzwięk doszedł jakby z czeluści najgłębszy deski rozdzielczej. Coś napewno zepsułem napewno, tylko co? Dolnych schowek zdemontowałem ale tam wszystko było całe. Wszystkie pokrętła od nawiewów działają i klimatyzacja też.
miketg jest offline   Odpowiedź z Cytatem