View Single Post
Stary 30-09-2007, 21:42   #6
Kajteknr1
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 04-03-2006
Skąd: Wrocław
Model: Laguna
Silnik: 2.2 dci
Rocznik: 2002
Postów: 245
Domyślnie

po tej zmianie paliwa jest z kilometra na kilometr lepiej, wyjeżdże znowu pół baku albo i więcej i zatankuje znowu na tej nowej stacji,

może kwestią jest trefne paliwo, sprawdze to zanim wymienie cały układ zasilaniaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

będe nabierząco pisał co się dzieje

przed chwilą przejechalem się tak 'o' i pojawiła sie moc na 1 i 2.. daleko do idealu ale dużo lepiej niż było wczoraj.

dzięki za pomoc!

[ Dodano: 2007-10-03, 13:57 ]
Cytat:
Napisał spth
Witam !
Najprościej - na zgaszonym niech ktoś depnie gaz do dechy, zobacz na pompie czy dźwignia dochodzi do śruby zderzakowej. Jeżeli nie to regulacja linki gazu.
pozdro
takie proste a takie trudne..Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. już byłem gotowy rozebrać pół samochodu, ale coś mnie wczoraj w nocy tkneło jak wracałem żeby tam pokręcić, i takie plastykowe coś jest czarne i to wykręciłęm najpierw potrochu, a dzisiaj rano na maxa, na miescie jest ok 90% tego co było 2 tyg temu. na trasie jeszcze nie wiem.

co sie mogło stać z linką gazu? miałem z nią ostatnio problemy bo się blokowała.. mogła się wyciągnąć ze starości? ale aż tak bardzo?

[ Dodano: 2007-10-04, 07:52 ]
up!

jak prawidłowo wyregulować linkę gazu przy pompie? pozdrawiam
Kajteknr1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem