View Single Post
Stary 29-08-2014, 15:05   #459
Focs
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 02-03-2012
Model: Focus
Silnik: 1.8 TDDI
Rocznik: 2000
Postów: 7
Domyślnie Odp: Samochody z korygowanymi licznikami / nieścisłości w dokumentach

Witam, Uwaga na oszustów z Częstochowy z komisu " ,A.C.C'' AUTO CENTRUM CZĘSTOCHOWA- SALON SAMOCHODÓW UŻYWANYCH ,,66'' -BEZWYPADKOWYCH Z NIEMIEC " przy ulicy Dźibowskiej 66.

Zainteresował mnie tam Focus mk2, dokładnie ten :

http://otomoto.pl/ford-focus-1-6tdci...C33538241.html

Więc dzwoniłem do właściciela komisu żeby co nie co się dowiedzieć, np o numer VIN pojazdu, niestety Pan powiedział że takich rzeczy nie udostępnia po czym zaczął mnie obrażać że marnuje jego czas który jak to stwierdził mógłby wykorzystać inaczej. Ale że samochód mi się bardzo spodobał pomyślałem no nic pojadę pooglądam i spisze ten VIN na miejscu. Auto oczywiście jak pisało w ogłoszeniu BEZWYPADKOWE, WSZYSTKIE SZYBY ORYGINALNE, OGRZEWANA PRZEDNIA SZYBA itp. Pojechałem z zaprzyjaźnionym lakiernikiem/mechanikiem który sam cały czas sprowadza samochody z Niemiec. po przyjechaniu od razu rzucił mu się w oczy wymieniany i malowany prawy błotnik oraz zderzak gdzie właściciel oczywiście zaprzeczał. wymieniona została również przednia szyba ( dobrze się nie przyjrzałem ale chyba już nie na ogrzewaną tylko na zwykłą ) oraz reflektor prawy jest nieszczelny cały zaparowany i już się biały zaczął robić i widać jak odstaje od błotnika który minimalnie bo minimalnie ale jest źle dopasowany Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale gość dalej zaprzecza że cokolwiek było robione. Pokazał nam książkę serwisową ale bardzo niechętnie to zrobił tam znajomy odrazu zaczoł spisywać numer i adres a jak gość to zobaczył to wyrwał mu to z ręki i mówił że nie udostępnia takich rzeczy. Dla mnie to już było dziwne. Ale auto w dalszym ciągu mi się podobało więc mówię że chciałbym się przejechać kawałek i podjechać gdzieś na diagnostykę, to mi odpowiedział że nie ma takiej możliwość bo po 1 on jest sam na komisie i nie zamknie go ( chociaż stało z nami 2 jego kolegów którzy stali przy innych autach i rozmawiali z klientami ) po 2 auto jest nie ubezpieczone więc nie można wyjechać po 3 on nie będzie płacił za benzynę za jakieś wycieczki długie... to tłumaczę mu że kawałek po ulicy i blisko do jakiegoś serwisu to odpowiedział że można ale trzeba się z nim umówić kilka dni wcześniej i powiedzieć do którego konkretnie serwisu i żeby było blisko niego. Jak wróciliśmy od razu dzwoniliśmy do Forda sprawdzić VIN niestety w Polsce się nie da sprawdzić Europejskiego ( samochód przywieziony z Niemiec ) więc dzwoniliśmy do salonu gdzie był serwisowany " podobno " niestety było TAKIEGO NUMERU NIEMA adres też podany jakiś nijaki... Dzwonie do gościa że wpadnę za 3 dni i na tą jazdę on mówi OK OK i że do SALONU FORDA na przegląd bo jest niedaleko niego ok 5 km chyba to on zaprzeczył i że miał być mały serwis bo stwierdził że na FORDA straci pół dnia a on nie ma na to czasu i pod koniec rozmowy powiedział że on to właściwie sobie przypomniał że ma już klienta na ten samochód i się rozłączył.

WEDŁUG NICH SAMOCHÓD MOŻNA PRZYJECHAĆ OBEJRZEĆ I NATYCHMIAST KUPIĆ BEZ OGLĘDZIN ITP.

Także NIE POLECAM TEGO SALONU I WŁAŚCICIELI KTÓRZY WYGLĄDAJĄ I SĄ TYPOWYMI OSZUSTAMI !!! Dużo o nich czytałem mają najwięcej złych opinii z salonów które przeglądałem oraz podobno ich komis był w TURBO KAMERZE NA TVN TURBO ale odcinek był stary więc nie dało się obejrzeć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Focs jest offline   Odpowiedź z Cytatem